قیمت کرفس خرد شده

گیاه کرفس یکی از بهترین گیاهان خوراکی می باشد. از آن جایی که به این گیاه سلطان سبزی می گویند و برای درمان بیماری های بسیاری که جزو بیماری های پوستی به شمار می رود می باشد. همچنین از کرفس برای ایجاد تناسب اندام نیز استفاده می شود. این نوع سبزی در بسیاری از فروشگاه ها چه به صورت آنلاین و غیره به صورت خرد شده و بسته بندی شده به فروش می رسد و برای اطلاع یافتن از قیمت کرفس خرد شده از فروشگاه شاینو می توانید با شماره های مربوطه در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

قیمت کرفس خرد شده

فواید فوق العاده کرفس

  • با مصرف کرفس می توانید تخریب ناشی از رادیکال های آزاد را به حداقل برسانید چراکه این گیاه شامل ۸ ترکیب ضد سرطانی می باشد و باعث جلوگیری از رشد تومورهای سرطانی در بدن افراد می شود.
  • ویتامین موجود در گیاه کرفس ویتامین ث می باشد که این ویتامین شامل تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
  • از این گیاه می توان به عنوان یک ملین نیز استفاده کرد و درمان یوبوست نیز می تواند باشد.
  • یکی دیگر از خواص کرفس جلوگیری از ابتلای افراد به بیماری هایی چون حمله قلبی و سکته های مغزی می باشد به دلیل وجود ویتامین ث موجود در کرفس.

قیمت کرفس خرد شده

مصرف کرفس در دوران بارداری

استفاده از این گیاه هرچند برای افراد غیر باردار مفید می باشد اما برای خانم های باردار باید به این نکته توجه کنند که استفاده از این گیاه سبب سقط جنین آن ها می شود و برای خانم های باردار گیاه مفیدی نمی باشد و استفاده از این گیاه سبب ایجاد نقص عضو و یا حتی منجر به سقط جنین می شود.

قیمت کرفس خرد شده

قیمت کرفس خرد شده

خواص گیاه کرفس در طب سنتی

گیاه کرفس نیز از منظر طب سنتی دارای خواص بیشماری می باشد و استفاده از آب کرفس سبب جلوگیری از یبوست می شود باعث تسهیل در اجابت مزاج افراد خواهد شد. همچنین این نوشیدنی دارای خاصیت ادرار آوری می باشد و باعث افزایش ادرار می شود. و از آنجایی که سبب کاهش میل خوردن شیرینی توسط افراد می شود باعث کاهش وزن نیز می شود.

گیاه کرفس سبب کاهش استرس می شود به صورتی که باعث گشاد شدن رگ های خونی گردن می شود که باعث کاهش فشار خون و در نتیجه کاهش استرس می شود.

کاهش ترشحات صفرا نیز یکی دیگر از کارهایی است که کرفس آن را به خوبی انجام می دهد و باعث می شود کلسترول بدن به خوبی دفع شود.

قیمت کرفس خرد شده