درباره شرکت خدماتی شاینو

شرکت خدماتی شاینو در سال ۱۳۹۵ در راستای امنیت و اصلاح الگوی مصرف مواد غذایی و تحقق شعار خود «انتخاب سلامتی» تاسیس گردید. درک و برآورده سازی نیازها و خواسته های مشتریان اولین و مهمترین خط مشی شرکت خدماتی شاینو می باشد. بدین سبب شاینو برای جلب رضایت مشتریان خود با افزایش کیفیت محصولات و تولیدات خود با به کارگیری ابزار و سیستم مدیریت نوین، تجهیز و توسعه آزمایشگاه از لحاظ فنی و تخصصی، به کارگیری بروزترین ماشین آلات و تجهیزات کامل در تولیدات انواع سبزی، استفاده از تجهیزات و سیستم های اداری بروز همچنین بهره گیری از سیستم تحویل درب منزل (دلیوری) آماده تامین و پخش انواع سبزی تازه، سبزی خشک و سبزی سرخ شده در سطح گسترده می باشد.

ماموریت شرکت خدماتی شاینو تهیه و توزیع انواع مایحتاج سبزیجات خانوارها با تاکید بر تعهد اجتماعی، سلامت و بهداشت کامل محصولات می باشد.

شرکت خدماتی شاینو همواره بر بهبود فرآیندها و ارتقاء سطح کیفی محصولات خود در جهت تامین رضایت مشتری و تعهد اجتماعی تاکید داشته و به خلاقیت، مسئولت پذیری و مشارکت همکاران خود بها خواهد داد.

شاینو صادرات محصولات خود به اقصی نقاط کشور عزیزمان و سایر کشورهای جهان همچنین کسب امتیاز برترین شرکت توزیع کننده سبزیجات بسته بندی در ایران می‌باشد.
شماره تماس های شرکت
۰۹۱۲۱۳۹۱۵۹۲

دانلود کاتالوگ کامل محصولات شرکت خدماتی شاینو
دانلود